SPECIALISTA NA KORPORÁTNÍ FILMY, REKLAMNÍ SPOTY A 3D ANIMACE!

JSME SPECIALISTÉ NA TVORBU FIREMNÍHO VIDEA. NECHCEME DĚLAT VIDEO MANUFAKTURU. ZÁLEŽÍ NÁM NA KVALITĚ A ORIGINALITĚ KAŽDÉHO ZÁBĚRU. Obraz prozradí více než text či slova. Svou názorností a jednoznačností představí tolik, jako spousty stran textů. Navíc je mnohem více efektivní předvést produkty a služby v pohybu, na konkrétních místech a v konkrétních situacích. S vaší novou firemní video prezentací získáte nejen nové zákazníky či obchodní partnery, ale především image zajímavé společnosti, která používá názorné médium a ví jak zaujmout!

 

ZNÁME VAŠE KLIENTY. A VÍME JAK JIM DÁT O VÁS VĚDĚT …

Jak je to možné? Máme motivaci. Více motivace přemýšlet o každé maličkosti ještě předtím, než ji uděláme. Proč? Protože jsme si vědomi toho, že máme jen jeden pokus na to Vás oslnit. Pracujeme rádi a tvrdě na tom co nás opravdu baví. A chceme se, i díky Vám, posouvat stále kupředu! S námi můžete získat loajálního obchodního partnera, který se nenechá vyvážit ani zlatem.

 

JAK POSTUPUJEME PŘI SPOLUPRÁCI S VÁMI?

Jsme profesionální videoprodukce. Chceme být vašimi obchodními partnery. A chceme Vám pomoci co nejlépe dělat svou práci. Nejdůležitější je první schůzka, na které si ujasníme, jaká akce se bude zaznamenávat, pro jaký typ diváka bude video primárně určeno a k čemu má vlastně hlavně posloužit. Je třeba si také určit alespoň přibližnou dobu natáčení a vysvětlit si podrobněji, jaké věci chcete natočit. Po vyslechnutí nápadů, navrhneme svoji vizi. V případě dohody a schválení cenové kalkulace, vypracujeme bodový scénář, ve kterém již bude vše detailně rozvrženo. Také navrhneme efekty, které se mohou použít, jako například komentáře, hudba, střihové efekty, texty, 3D animace a podobně. Samotná příprava zabere druhou největší část celé tvorby videoprezentace.

Nepodceňujeme kvalitní přípravu a proto, ve většině případů, předem navštívíme místa natáčení, abychom se s nimi detailněji seznámili. Zajímají nás především místa, odkud se dá natáčet. Také úhly pohledu jsou důležité, aby bylo vše dobře vidět a nic zbytečně nepřekáželo v záběru či nestínilo. Při natáčení jsme plně zabráni nejen do současného natáčení, ale také do plánování dalších věcí.

Největší část celé tvorby strávíme u počítače při střihu videa. Navíc, čím má být video kratší, tím se paradoxně při střihu stráví více času. Například současný standardní hudební videoklip, trvající tři až čtyři minuty, má přibližně sto padesát střihů! Není totiž moc velký problém video natočit, ale sestavit vše dohromady, aby záběry tvořily kompaktní a jednotný celek, navíc v určitém rytmu a sledu záběrů. Celá video editace se ještě dokončuje přidáním hudby, komentářů, titulků, animace a dalšího.

→ CO DĚLÁME

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace