Firemní filmVideospotVideo prezentace – Videovizitka →

Ideální způsob jak zaujmout své zákazníky či obchodní partnery!

 

→ REFERENCE KORPORÁTNÍ FILMY

 

Co vše lze představit pomocí korporátního filmu?

 

1. Představení firmy a vedoucích pracovníků

Představení společnosti si jistě dokážete představit, obzvlášť když je firma velká a ještě navíc má několik poboček. Korporátní film může názorně přiblížit jednotlivé pobočky, nejen co se týče budov a pracovních míst, ale také může ukázat i město, kde se firemní pobočka nachází či zajímavosti z okolí. Šéf firmy může také vystoupit před kameru a říci pár slov o svém podniku. Rovněž mohou být postupně představeni vedoucí pracovníci jednotlivých poboček a důležitých oddělení ve společnosti. Taková firemní video prezentace se v drtivé většině používá pro B2B klienty a odbornou veřejnost. Zde je tedy využití profesionální videoprodukce nutností.

2. Představení výroby, výrobků a služeb společnosti

Výrobky či služby poskytuje každá firma. Tento typ video prezentace by tedy měl být základem. A jak ve videu představíme vaše výrobky či služby? To se odvíjí od toho, pro koho jsou primárně určeny. Pro B2B partnery a odbornou veřejnost bude firemní video prezentace vypadat jinak, než pro koncové zákazníky a širokou veřejnost. Pro B2B diváky použijeme více odborných termínů, ukázky z výroby, kontrolu jakosti, představíme kontaktní osoby a další. Pro koncové zákazníky detailně představíme vaše výrobky a služby, hlavně z jejich pohledu, tedy jakým způsobem je využijí, kde je nakoupí atp.

3. Videozáznamy z významné firemní události

Ve většině případů se vytváří tyto videozáznamy jen pro firemní archiv. Jedná se především o různá setkání se zaměstnanci, oslavy důležitých výročí firmy či důležitého pracovníka, zasedání, firemní školení a jiné firemní aktivity. Další videozáznamy jsou akce s klienty, odbornou veřejností či dokonce setkání s médii. Jedná se především o vánočním setkání s klienty, dealerské mítingy, tiskové konference a jiné. Tyto videozáznamy nebudou už schované pouze ve firmě, ale seznámí se s nimi i jiné společnosti, případně další subjekty.

 

Mám zájem o korporátní film …

 

Jméno (vyžadováno):

Email (vyžadováno):

Telefon (vyžadováno):

Předmět:

Zpráva:

captcha

Opište prosím kód:

 

→ DALŠÍ REFERENCE