Natočili jsme korporátní film pro KOVOSVIT MAS Sezimovo Ústí. RED Epic opět v akci!

KOVOSVIT Sezimovo Ústí, společnost se 75ti letou tradicí ve výrobě a vývoji obráběcích strojů. KOVOSVIT MAS je nositelem mnoha ocenění za technický přínos ve vývoji obráběcích strojů v České republice. Svým výrobním sortimentem se Kovosvit orientuje hlavně na subdodavatele pro automobilový, energetický, letecký a strojírenský průmysl. KOVOSVIT MAS Sezimovo Ústí nabízí svým zákazníkům komplexní služby - individuální řešení, flexibilitu i výrobky té nejvyšší kvality.

Firemní videoklip pro Kovosvit jsme natáčeli 5K kamerou RED Epic pro maximální kvalitu obrazu. Natáčení bylo hodně náročně a na pár dní jsme se doslova museli stát součástí chodu továrny, kde jsme se museli rychle aklimatizovat a pohybovat velice obezřetně. Přesto jsme velmi rádi, že si vedení společnosti KOVOSVIT MAS vybralo pro natočení velmi důležitého prezentačního filmu právě naši produkci.

Aktuálně již pracujeme pro Kovosvit na dalším videu, tentokrát se bude speciálně jednat o letecké záběry celé ČR. Točit budeme z letadla Cessna.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace