Newsletter srpen / září 2016: Produktová vizualizace SVCS & 3D animace pro BLOCK a Bikers Crown

18. 9. 2016

Druhá polovina léta patřila zejména promo 3D animacím, produktovým vizualizacím a preprodukci komplexních korporátních (video) řešení.

Představujeme 3 nejvýznamnější aktuální projekty z dílny naší produkce ...

SVCS Process Innovation 3D produktové vizualizace

 

AKTUÁLNÍ STAV: 100% DOKONČENO

 

Vytvořili jsme 3D vizualizace kompletního portfolia produktů celosvětově působící společnosti SVCS Process Innovation, která navrhuje a vyrábí dávkové horizontální pece pro polovodičový a fotovoltaický průmysl. Mezi klíčové vlastnosti společnosti patří vysoká procesní jednotnost a velké výrobní kapacity. Zkušenosti SVCS jsou založeny na dlouhodobé historii v polovodičovém průmyslu. Také na spolupráci s Motorola SCG a ON Semiconductor, u nichž má společnost i největší montážní základny. Od roku 2004 se společnost SVCS Process Innovation postupně rozšířila na mezinárodní trhy a založila pobočky v Rusku a Spojených státech amerických. Významné zákazníky má také v Číně, Taiwanu, Malajsii a Singapuru. Využívat produktové vizualizace bude zejména ve videu a v tiskovinách.

Společnost SVCS Process Innovation patří mezi naše dlouhodobé klienty. Vytvářeli jsme pro ni již například korporátní film či 3D animace.

Ukázka produktové 3D vizualizace pro SVCS ...

spaneco-production-tvorba-3d-vizualizaci-produktova-vizualizace-produktu-reference-svcs-process-innovation-blog

Kombinace 2D a 3D animace nových moto jeans značky TRILOBITE

 

AKTUÁLNÍ STAV: 80% DOKONČENO

 

Dále realizujeme produktovou image animaci pro společnost BIKERS CROWN, která se zabývá vývojem a výrobou motocyklového oblečení, prodejem příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během více než 15 let působení se firma stala výrobcem 6 vlastních značek, výhradním distributorem více než 40 světových značek (pro Českou republiku a Slovensko) a oficiálním dealerem dalších 30 značek.

BIKERS CROWN aktuálně exportuje do 19 zemí světa a v Česku má velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen. Provozuje také vlastní síť maloobchodních prodejen po celé republice. V současné době je největší motorkářskou firmou svého druhu u nás a stala se i významným hráčem na evropském trhu, kde se jí dostává uznání od výrobců světoznámých značek. U některých z nich se dokonce řadí mezi nejlepších 5 odběratelů na světě.

Společnost BIKERS CROWN se, na základě našich referencí, stala našim klientem v červenci tohoto roku.

Ukázka z výroby 3D animace motorkářských kalhot pro Bikers Crown ...

spaneco-production-tvorba-videa-3d-animace-bikers-crown-progress-screen-videoprodukce

Firemní promo video - 2D & 3D animace BLOCK a.s.

 

AKTUÁLNÍ STAV: 65% DOKONČENO

 

V neposlední řadě je potřeba zmínit i naši aktuální tvorbu pro akciovou společnost BLOCK, která se od svého založení v roce 1991 orientuje na komplexní služby v projektové přípravě, výrobě, výstavbě a následném servisu investičních celků s náročnými technologiemi a vysokou kvalitou prostředí (čisté prostory). BLOCK se profiluje se jako inženýrsky zaměřená firma se silným architektonickým a projekčním útvarem a zkušenou skupinou techniků, technologů a inženýrů pro realizaci náročných staveb. Mezi hlavní oblasti působnosti firmy patří farmacie a biotechnologie, chemie, laboratoře, zdravotnictví, elektrotechnika a potravinářství. Cca 90 sekundová promo animace, v kombinaci s točenými záběry, má za úkol předvést služby, které je společnost schopna poskytnout svým zákazníkům.

Podobně jako společnost SVCS, patří i BLOCK a.s. mezi naše dlouhodobé obchodní partnery.

Ukázka z výroby Promo videa / animace pro BLOCK ...

spaneco-production-tvorba-videa-3d-animace-block-progress-screen-videoprodukce-valasske-mezirici


#TvorbaVidea #PromoVideo #3Danimace #ProduktovaVizualizace #KorporatniFilm #VideoprodukceValMez

Autor originální části blogu: Tomáš, produkce a marketing

Zdroje: SVCS.CZ | BIKERSCROWN.CZ | BLOCK.CZ

--

Mám také zájem o kvalitní Produktovou vizualizaci či 3D animaci ...

 

Jméno (vyžadováno):

Email (vyžadováno):

Telefon (vyžadováno):

Předmět:

Zpráva:

captcha

Opište prosím kód:

Odesláním formuláře (stisknutím tlačítka "ODESLAT") souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení GDPR.