Sana Products: Unikátní kuchyňské spotřebiče v unikátním reklamním videu

Hluboký vesmír, hvězdná válka, hyperprostor, kuchyňské spotřebiče, zdravý životní styl a hrdina astronaut, vracející se ze své mise z daleké galaxie zpět na Zemi, pronásledován nepřátelskou kosmickou lodí... Zní to možná trochu netradičně, ale přesně takto by se dal heslovitě popsat originální příběh námi připravovaného brand reklamního spotu značky Sana. Tato představuje velmi sofistikované řešení pro designově originální a vysoce kvalitní kuchyňské spotřebiče, zajišťující správnou životosprávu. Že to zní trochu crazy? Ano, to je účel! Jako vždy jsme opět originální 🙂

Naše produkce se kompletně podílí na kreativě a realizaci celého prezentačního promo videa, které bude hlavním videomarketingovým nástrojem prezentujícím značku. A to po celé Evropě (od Francie až po Rusko). Jedná se o časově náročnou zakázku, kombinující prvky 3D animace, CGI (počítačové animace), VFX (vizuálních efektů), SFX (speciálních efektů), motion grafiky, originální hudby a samozřejmě klasické kamery. Na celé realizaci se podílí náš tým, který (doplněn o herce, vizážisty a další šikovné externí lidi) čítá dohromady skoro 20 jednotek.

Aktuálně máme dotočeno. Dokončeny jsou i 3D modely 5-ti hlavních produktů značky a 2 kosmických lodí. Plus máme již i vymodelován interiér kosmického plavidla hlavního hrdiny. Nyní se pouštíme do druhé části postprodukce. Výsledek našeho úsilí by měl spatřit světlo světa cca ve druhé polovině února 2015. Něco málo mohou již nyní napovědět fotky (v galerii níže), které byly pořízeny během několika natáčecích dnů v ateliéru ve Valašském Meziříčí (ve kterém jsme simulovali interiér astronautovy lodi) a v kuchyňském studiu Sykora Home v Praze.

#Spaneco #SanaProducts #TvorbaVidea #ReklamniVideo #3Danimace #CGI #VFX #SFX #OriginalniHudba #SykoraKuchyne

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace