Hotovo: Unikátní reklamní video pro Parfums.cz s prvky sci-fi je venku!

Cyborg toužící stát se člověkem... A vůně je to, co jej dokáže přenést do vysněného světa, světa plného života! I takto nějak by se dal v kostce charakterizovat děj nového sci-fi reklamního spotu pro online parfumerského giganta Parfums.cz. Zadání bylo jasné - vytvořit něco zcela neobvyklého a ojedinělého. S kompletním konceptem přišla naše produkce. Stejně tak jsme se postarali i o celkovou realizaci projektu.

Filmovalo se na kameru BlackMagic Pocket Cinema Camera v exkluzivních prostorech "kosmického" Art & Design hotelu Miura v Čeladné. Ve videu jsou využity prvky 3D animace, vizuální a zvukové efekty. Celý spot je pak podkreslen epickou originální hudbou, kterou složila naše velmi nadaná hudební skladatelka Maria Rubel. Finální scénu jsme natáčeli také v Česku, za pomoci leteckých záběrů z hexakoptéry a kamery Panasonic GH3.

Aktuálně pro klienta realizujeme další, kratší verze videa (30s a 45s), vše celkem ve 13 mutacích, pro využití v kinech a TV. S původní dlouhou verzí se tedy bude jednat dohromady o 39 mutací spotu. No a jelikož společnost Internet shop s.r.o. aktuálně vstupuje na americký trh s projektem BeautySpin.com, bude snad brzy naše reklama k vidění i v zámoří 😉

... "Behind the scenes" video

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace