Náš vkus je velmi prostý. Spokojíme se vždy s tím nejlepším!

→ KDO JSME

→ CO DĚLÁME

→ PROČ MY ?

→ NÁŠ TÝM

 

Jak postupujeme při spolupráci s Vámi?

Jsme profesionálové a chceme být vašimi obchodními partnery. A chceme Vám pomoci co nejlépe dělat svou práci. Nejdůležitější je první schůzka, na které si ujasníme, jaká akce se bude zaznamenávat, pro jaký typ diváka bude video primárně určeno a k čemu má vlastně hlavně posloužit. Je třeba si také určit alespoň přibližnou dobu natáčení a vysvětlit si podrobněji, jaké věci chcete natočit. Po vyslechnutí nápadů, navrhneme svoji vizi. V případě dohody a schválení cenové kalkulace, vypracujeme bodový scénář, ve kterém již bude vše detailně rozvrženo. Také navrhneme efekty, které se mohou použít, jako například komentáře, hudba, střihové efekty, texty, 3D animace a podobně. Samotná příprava zabere druhou největší část celé tvorby video prezentace.

Nepodceňujeme kvalitní přípravu a proto, ve většině případů, předem navštívíme místa natáčení, abychom se s nimi detailněji seznámili. Zajímají nás především místa, odkud se dá natáčet. Také úhly pohledu jsou důležité, aby bylo vše dobře vidět a nic zbytečně nepřekáželo v záběru či nestínilo. Při natáčení jsme plně zabráni nejen do současného natáčení, ale také do plánování dalších věcí.

Největší část celé tvorby strávíme u počítače při střihu videa. Navíc, čím má být video kratší, tím se paradoxně při střihu stráví více času. Například současný standardní hudební videoklip, trvající tři až čtyři minuty, má přibližně sto padesát střihů! Není totiž moc velký problém video natočit, ale sestavit vše dohromady, aby záběry tvořily kompaktní a jednotný celek, navíc v určitém rytmu a sledu záběrů. Celá video editace se ještě dokončuje přidáním hudby, komentářů, titulků, animace a dalšího.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace