MĚNÍME ÚHEL POHLEDU … SPOJUJEME UMĚNÍ A MARKETING

Propracovaným audiovizuálním dílem se Vám podaří zaujmout hned dva hlavní smysly potencionálního zákazníka. Jednoduše jde již o lety prověřený způsob propagace, prezentace firmy, nebo Vašeho produktu.

FIREMNÍ VIDEOKLIP – REKLAMNÍ VIDEO – VIRÁLNÍ VIDEA3D ANIMACE

Zajistíme kompletní produkci počínaje ideou, scénářem přes samotné natáčení až po finalizaci projektu. Vše je konzultováno s Vámi a záleží jen na Vášem přání, jak by mělo video vypadat. Můžeme vytvořit krátké produktové video-shoty určené pro internet až po televizní reklamu. Vše v HD kvalitě.

 

TVORBA VIDEA → REKLAMNÍ SPOTY | KORPORÁTNÍ FILM | VIDEOMARKETING | VIDEOREKLAMA

PREZENTAČNÍ VIDEO FIRMY | PROPAGAČNÍ VIDEO | PROMO VIDEO | VIDEOSPOT | LETECKÉ ZÁBĚRY

 

AUDIO – ZVUKOVÉ EFEKTY – HUDEBNÍ DOPROVODY – JINGLY

Hudba, nebo zvuk je nedílná součást jakéhokoli projektu, nebo prezentace své firmy či produktu. Zvuková část filmu hraje podstatnou roli v navození dané atmosféry scény, nebo pomáhá v podnícení malého detailu v záběru. Naše video produkce si uvědomuje, že sluch je hned druhý smysl který využíváme při přijímání informací z reklamního spotu, nebo jakékoli obrazové propagace.

Proto již 4. rokem vytváříme vlastní, naprosto originální hudební, nebo zvukovou stopu pro daný projekt, který si klient žádá, plně na zakázku. Většina reklamních agentur a konkurenčních firem používá jako ozvučení již vytvořené skladby, které jsou bez autorských práv, působí velmi „levně“ a často ani nesouvisí s obrazem.

 

CO VÁM SPRÁVNÝ VIDEOMARKETING PŘINESE:

 

JAK POSTUPUJEME PŘI SPOLUPRÁCI S VÁMI?

Jsme profesionálové a chceme být vašimi obchodními partnery. A chceme Vám pomoci co nejlépe dělat svou práci. Nejdůležitější je první schůzka, na které si ujasníme, jaká akce se bude zaznamenávat, pro jaký typ diváka bude video primárně určeno a k čemu má vlastně hlavně posloužit. Je třeba si také určit alespoň přibližnou dobu natáčení a vysvětlit si podrobněji, jaké věci chcete natočit. Po vyslechnutí nápadů, navrhneme svoji vizi. V případě dohody a schválení cenové kalkulace, vypracujeme bodový scénář, ve kterém již bude vše detailně rozvrženo. Také navrhneme efekty, které se mohou použít, jako například komentáře, hudba, střihové efekty, texty, 3D animace a podobně. Samotná příprava zabere druhou největší část celé tvorby video prezentace.

Nepodceňujeme kvalitní přípravu a proto, ve většině případů, předem navštívíme místa natáčení, abychom se s nimi detailněji seznámili. Zajímají nás především místa, odkud se dá natáčet. Také úhly pohledu jsou důležité, aby bylo vše dobře vidět a nic zbytečně nepřekáželo v záběru či nestínilo. Při natáčení jsme plně zabráni nejen do současného natáčení, ale také do plánování dalších věcí.

Největší část celé tvorby strávíme u počítače při střihu videa. Navíc, čím má být video kratší, tím se paradoxně při střihu stráví více času. Například současný standardní hudební videoklip, trvající tři až čtyři minuty, má přibližně sto padesát střihů! Není totiž moc velký problém video natočit, ale sestavit vše dohromady, aby záběry tvořily kompaktní a jednotný celek, navíc v určitém rytmu a sledu záběrů. Celá video editace se ještě dokončuje přidáním hudby, komentářů, titulků, animace a dalšího.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace